Lojera per PS3

Shitet nga: Hekuran Gjinolli 09 Mar 20:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-   20 EUR

Komuna: Ferizaj
Shes 3 lojera per PS3
--Narnia Prinz Kaspian (Eshte e hapur por shum e ruajtur)
--2K Sports NHL 2K9 (Eshte e pa hapur D.M.TH ne qese,MADE IN USA)
--Major League Baseball 2K11 (Eshte e pa hapur D.M.TH ne qese,Made IN USA

-Ne qoftse doni ti blini 3 lojerat qmimi esht 50Euro
-Mund te flasim me shum ne FB https://www.facebook.com/hekuran.gjinolli.77
-Ose te me kontaktoni ne Email lanni_14@live.com dhe ne nr. 045646204
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim