Nintendo DS Lite

Shitet nga: Edion 04 Tet 16:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Ferizaj
Shes Nintendo DS Lite N'Gjendje T'Rregullt E Ardhur Nga Franca Ngjyra E Bardh Siq Shihet Edhe N'Foto Me Qant T'Veten Dy Lojra Si Dhe Memory Card Dhe Adapter
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim