Nintendo Wii

Shitet nga: Oltian Isufi 25 Tet 21:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Ferizaj
Nintendo Wii i perdort punon perfekt pa asnje gervishtje.2 controllera dhe 2nunchucka plus te gjitha kabllot.Mund te instalosh lojra nga kompjuteri dhe ti bartesh ne nje harddisk pastaj harddiskin ta lidhesh me Wii-n.Nuk ke nevoj te blesh lojra.Nr i tel:044 826 047
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim