Nintendo Wii

Shitet nga: Art 17 Shk 20:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Ferizaj
Nitendo wii e ardhur prej amerikes, esht e pajisur me te gjitha pajisjet extra qe i ka (siq shihen ne foto)
2 dorza,4 mbushes si dhe mbushet me batteri,raket tenisi dhe beisbolli,armen si dhe timonin 13 CD 2 te ardhura me Wii te tjerat jan te blera,por i dhuroj me wii-n,shum pak gati hiq e perdorun, cmimi i padiskutushem.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim