PS Vita

Shitet nga: Blend 03 Jan 01:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

110 EUR   150 EUR

Komuna: Ferizaj
Play Station Vita,ne ekstrem e ruajtur me qip 8gb,fifa 13,Uncharted Golden Abbys,PS Vita vjen me fotrolle te plastikes,te gumes,adapterin.per me shum kontaktoni ne emal ose numrin e telefonit...
Bej ndrrim me iphone 5s black,shtoj dhe para...
Email- blendabdullahu18@gmail.com
ose Blendiii@Live.com...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim