PS2

Shitet nga: A 04 Mar 23:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Ferizaj
Shitet playstation2 ne gjendje te rregullt osht me USB dhe ka 8 loj.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim