PS2

Shitet nga: Sony 30 Maj 23:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Shitet PS2 ne gjendje te rregullt osht me USB dhe ka 8 lojra, ka 2 dorza si dhe kabllot tjera vazhduse.

SMS MOS DERGO.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim