PS3 160GB

Shitet nga: Arben 26 Dhj 17:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Ferizaj
Shes 2sony playstation 3 me 160GB HDD.
Sonyt jane te perdorura shume pak dhe jane pa qipa, lojerat luhen me CD.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim