PS3 500 Gb

Shitet nga: berat 28 Jan 21:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Ndrroj PS3 500 gb, CHEH 4000, Me Playstation 3 Slim ose fat me chip, 120 apo 80 gb.
Eshte nga zvicrra, dhe kam keto loja ne CD:
FIFA 2015
ASSASSINS CREED, 2 DHE 3.
Grand theft auti 5.
50 CENT.
Fifa brazil 2014,
etj.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim