PS3 Superslim 500 GB

Shitet nga: Nexhmedin Beqiri 20 Maj 17:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

245 EUR

Komuna: Ferizaj
Të gjitha lojrat jan origjinale dhe mund të luhen online. Konzola ësht e pa hackume dhe lidhet online. Bashk me konzolë vijnë edhe këto CD:
Grand Theft Auto V,
Battlefield Hardline,
Minecraft,
Batman: Arkham City,
Sports Champions 2,
FIFA 13,
Lego Batman 2,
DC Super Heroes,
Toy Story 3,
Naruto Shippuden Ultimate Ninja Storm Generations,
Assassin's Creed III.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim