PSP 3

Shitet nga: Rem 29 Jan 17:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Ferizaj
SHES PSP 3 KA DHE KUTIN MBROJTSE E KOMPLETUAR ME TE GJITHA PAISJET KA EDHE WIFI ADAPTER ESHT SHUM PAK E PERDORUR 045643905
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim