PSP me 10 lojera (CD) + PS2 mbi 20 lojera

Shitet nga: Auror 15 Shk 09:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Shes PSP (PlayStation Portable) dhe PlayStation2 ne gjendje shume te rregullt.PS2 pranon edhe lojerat "FALLC".
Gjithashtu nderroj me PlayStation 3.
Viber:+37745654012
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim