Play Station 3 shes

Shitet nga: agon rexha 28 Sht 20:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Ferizaj
Shes play station 3 250 gb e re e posa ardhur nga amerika ka dy doreza dhe lojrat (gta 5 ,call of duty(black ops 2 ),minecraft
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim