Play Station3

Shitet nga: egzon bytyqi 30 Jan 12:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

140 EUR

Komuna: Ferizaj
Shes PS3 ne gjendje te mire,ska asnje defekt ka 4lojra dhe nje dorze.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim