Play station 2

Shitet nga: trim 01 Shk 16:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR

Komuna: Ferizaj
është në gjendje të rregullt vjen me dy gjystik dhe të gjith kabllat për lidhje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim