Playstation 3 me marveshje ba asnje defekt

Shitet nga: ardi 18 Shk 21:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
shes playstation 3 pa asnje defekt ka 3 doreza 10 cd dhe 12 lojra te regjistruara
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim