Playstation4

Shitet nga: Artan 13 Shk 17:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Ferizaj
Shitet playstation4 gjendej shum te mir shum pak i perdorur 500gb 3 cd origjinale dhe 3 loja te instalume 2 gjestika
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim