Ps3

Shitet nga: -- 17 Tet 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

220 EUR

Komuna: Ferizaj
Shes ps3 me 6 lojra Dhe me te gjitha paisjet
Posa ardhur nga swicra
Nr.tel 049868440
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim