Soni 3. dhe soni 2.

Shitet nga: Ali 13 Jan 19:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Shes soni 3 i ka 2gjestika kabllen Hd ka fifa 2015 pes 2013 dhe pes 2010. dhe batifield 3. qmimi 150 €

Ndesra soni 2. ka 3dorza kejt paisjet qe duhet mi pas osht me cd fallc kom cd pes 2016 dhe pes 2014 plus ni memorie kart . qmimi 50 € . Per me shum mundeni edhe viber +37745842073
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim