pikado rrakataqki ne shitje dhe ipen 50/50.

Shitet nga: naim 12 Jan 17:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Prodhuesi: Sony Computer Entertainment
Modeli: PS Vita
pikado rrakataqki ne shitje dhe ipen 50/50.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim