Sony PS3 - CD-ja të ndryshme

Shitet nga: Ejup Bytyçi 07 Gsh 23:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Ferizaj
Shes Sony PlayStation 3 original me 3 joysticka (dorëza) dhe CD-ja të ndryshme si : GTA 5 & 4, Need for speed MW, Fifa 15 & 13, Farcry 3, Crysis 2, Call of duty : Black Ops 2, battlefield 3 E TJERA...

PS3 është shumë i rujshëm dhe në gjendje të rregulltë dhe është i sapo ardhur nga Zvicrra.

Për më shumë informacione kontaktoni në : 044 863 882
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim