Sony Playstation 2

Shitet nga: blenard 27 Jan 12:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR

Komuna: Ferizaj
esht ne gjendje te rregullt me 1 jostik i ka 4 cd pes 2013 need for speed most wanted wwe raw 2012 edhe nba2k12 esht i ardhur nga gjermania dhe nuk esht i perdorur fare
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim