TV dhe Ps2 urgjent

Shitet nga: albb 15 Shk 13:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Ferizaj
Shes televiorin PANASONIC me ekran plazmav dhe Ps2 e programuar edhe per leximin e usb-ve + Memory Card
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim