X box 360

Shitet nga: Mulos 01 Shk 19:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Shitet Xbox 360, me dy gjoistika, edhe 3 cd, i ardhur nga Franca, Ne Gjendje shum te mire, shum pak I perdorur , qmimi I volitshem, urgjent, per informata mund te kontaktoni ne 045672177 si dhe ne Viber ne +37745672177 .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim