Xboks 360

Shitet nga: learti 04 Mar 21:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Ferizaj
baj ndrrim xboks 360 me ps3 mundesisht ps3 ta ket pessin asgje tjeter bej ndrrim kry per kry xboksi ka ardh prej ch dhe ka 5 cd faleminderit ose shtoj edhe pak pare
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim