Xbox 360

Shitet nga: shqiprim 23 Mar 20:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

240 EUR

Komuna: Ferizaj
shes xbox 360 asht i ardhur nga gjermania 4 muj i perdort ne gjendje te rregullt punon shum mir ka kameren e vet ka 10 loj 2 ka me kamer kinect ka 2 dorza me bateria i ka te gjitha kabllot qe nevoiten per loj ka dhe kabell hdmi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim