shes dhe nderroj lojra te xbox 360 me te ps3

Shitet nga: goni 28 Shk 11:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Lojrat e xbox 360

1.Red dead redemption
2.Red dead redemption nightmare
3.Brink
4.Rage
5.Battlefield 3
6.cod black oPs 1
7.tom clancy h.a.w.x
8.meDal of hOnOr aiRborne

me koNTaKtOnI nE eMaiLiN etemIma@gmaiL.coM
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim