AUTO CD/MP3 /USB Player JVC-KD-G721

Shitet nga: xxx 28 Tet 16:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR   70 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : MP3/4/5-player/CD
Shes CD/MP3, USB Player per Veture,
I Lexon te gjitha llojet e CD-ve, WMA,MP3 dhe USB port per chip

CD playeri eshte ne gjendje shumme te mire thuajse i Ri,eshte ne paket dhe shume pak e perdorur.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim