Mp3 Player ARCHOS 8 GB

Shitet nga: Edon 12 Mar 14:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR   35 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : MP3/4/5-player/CD
-I leht, i holl, dhe i leht per te perdorur.
-8 GB Kapaciteti.
-Pranon me shum se 4,000 kenge.
-Color Screen (128x160)
-Battery Life: 18.5 hrs music.
-Music, Photos, Video.
-FM Radio
-Voice Recorder.
-Transferi i File-Folder behet thjesht Copy+Paste.
-Punon super, i ardhur nga Gjermania.
-Nuk eshte fallc .
-Fotot jan origjinale.

Kontakti: Viber-WhatsApp > +37744814521
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim