STUDIO AIWA

Shitet nga: skender bejta 17 Pri 11:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
SHITET STUDIO AIWA ,POSEDON CD,RADIO.KASETOFON ,STUDIO TEKNIKISHT ÊSHTÊ OK PRES BLERS SERIOZ
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim