Antopolant Zmadhues

Shitet nga: kenan 19 Pri 21:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
shes antopolant te firmes jamo danimarkes jan ne gjendje te mir po vet mixat nuk i punojn nuk kushtojn shum mu nreq ose i nreqi un pa as ni fitim sa tmi nreq ni shok i jemi kan nje bass te but dhe te qendrueshem ndja fuqis se zmadhuses nuk jon kinez flm per mirkuptim pres bleres serioz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim