Bass dhe Perforcus

Shitet nga: Bas 18 Shk 09:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
I gjithi ne rregull I sapo ardhur nga gjermania Perforcus I ka :1000w dhe Bassi I ka:600w
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim