Bokse

Shitet nga: faton 17 Shk 13:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Shes urgjent.qmimi 40 euro fiks,qmimi I fund it. Jan nga 360wat
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim