Bufer,pajaqalla dhe kabllot

Shitet nga: Elektronik 09 Gsh 18:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Buferi pajaqalla dhe kabllot Jan ne rregull dhe shum pak te perdorura kurse qmimi eshte 150€ Mirepresim klient te sinqert!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim