Grundig dhe tesla

Shitet nga: beki 07 Shk 18:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
shes radio grundig qmimi me marrveshje dhe tesla
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim