IPOD radio FM IHome

Shitet nga: fari 19 Dhj 13:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
shes IPOD radio FM qe punon si FM radio me rrym 220V.

Eshte e dizajnuar per Apple IPOD, nese vendos nje ipod automatiksht lidhet me te dhe muzika fillon te kendoj, dhe njekosisht ben edhe mbushjen e batteries se ipodid. per me shum shiko fotot ose thirr ne telefon 044145514

eshte I dizajnuar te montohet ner kuzhine dhe me vete ka shtrafat special per montim.

Qmimi online eshte: 87 dollar amerikane

me shum informata mund te gjinden ketu.
iHome IH36 Under-Counter FM Radio with TV, Weather Band Tuner, and Dock for iPod (White)

http://www.amazon.com/iHome-Under-Counter-Radio-Weather-Tuner/dp/B000EA0DEO/ref=pd_sxp_f_pt/190-8128446-6153134
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim