JVC

Shitet nga: jvc 25 Mar 21:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
shitet dhe ndrrohet radio mp3 JVC origjinal KD g 300 cd rav 200 w shum e fort o mundeni edhe ndrrim me ba ardhur nga jashti


+377 44 543 020 ndrrim mundshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim