Jvc kasetofon 50x4

Shitet nga: xx 18 Jan 22:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

45 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Jvc radio punon shum mir cd mp3 fm aux mbrapa e ka shum e rujtur origjinale
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim