Kasetofon

Shitet nga: A 17 Shk 19:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Shitet Kasetofoni ne gjendje te rregullt i ardhun nga CH.

SMS MOS DERGO.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim