Kasetofon

Shitet nga: A 26 Shk 17:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Shitet kasetofoni ne gjendje te rregullt i ardhun nga CH.
SMS MOS DERGO.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim