Kasetofon

Shitet nga: gazmend 24 Shk 13:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
shitet kasetofoni per opel vekter b origjinal me komanda n vollan kasetofoni irujtun shum ndrim i mundur me naj kasetofon me qip
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim