Shitet 40euro

Shitet nga: Leotrim 20 Pri 15:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Prodhuesi: Kenwood
Modeli: KAC-PS150
Shitet
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim