PAJAQALL

Shitet nga: PAJAQALL 06 Jan 18:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim