PAJAQALL

Shitet nga: Mergim Rushiti 06 Shk 23:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Shes Pajaqall sa e ardhur nga italia nuk e shet e perdorur e re pajaqalla quhet MAGNET esht per vetur MUNDSISHT Ndrrim me nje skuter

viber +37745584180
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim