Perforcuesi-Pajaqalla

Shitet nga: Pajaqall 11 Pri 20:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Shitet perforcuesi i zerit , eshte ne gjendje te rregullt pasi ka qene e montuar ne veturen time personale dhe vetura eshte shitur . I posedoj kabllat originale te cilat vijne me perforcuesin . Ndrrime nuk bejm .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim