Pioneer AVX-P7000

Shitet nga: Arben 26 Sht 01:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR   100 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
radio eshte ne gjendje te rregullt veq duhet me montu
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim