perforcues dhe zvoshnik

Shitet nga: bujari 05 Pri 23:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Prodhuesi: Pioneer
Modeli: 1000watt
shes perforcuesin ( pajaqallen ) me 1000 volt. me gjith kabllot percjellese siguresen si dhe zvoshnikun,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim