Pioner

Shitet nga: Avdi 28 Mar 22:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Shes boofer pioner ne gjendje te mir bon per vetura bon per nshpi osht shum ifort 450 wat
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim