Radio antike

Shitet nga: antik 11 Dhj 15:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

35 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Radio antike ne gjendje pune vitev 70 ta
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim