Radio Tevion me te gjitha urgjent e re

Shitet nga: Driton 17 Jan 23:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

45 EUR   50 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Shes radio tevion me usb me
Mp3 me te gjitha ardhur nga gjermania me çmim te lire per me shum me kontaktoni e re e paerdorur
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim